Slunce je samo

Sluníčko má obecně blahodárné účinky. Věci se pak navíc zdají mnohem pozitivnější a jasnější a tak i já poslední dny nasávám vitam D a modlím se, ať léto a slunečné počasí nikdy neskončí. Na druhou stranu podzim ve své barevnosti a pestrosti má taky něco do sebe (krom toho, že je to období, kdy slavím své narozeniny). 🙂 Blíží se mi Kristova léta, pro Kristova noho. 🙂 No, představovala jsem si je sice malinko jinak, ale na druhou stranu je úžasné, že vůbec netuším, co mi ten další křížek přinese. Zatím mám za sebou pár zkušeností a lekcí (některé snad ani nemuseli být;), ale je fakt, že mne to zoceluje tak, že ze mě už za chvíli musí být princezna Xena (nebo při nejmenším její pobočnice Gabriela;).

Rencontre femmes 30 ans en moselle, paris (afp) - quand un homme se rend compte qu'il est à sa place, c'est la première chose qui le retourne, selon une recrue qui voulait que le tue à l'intérieur de sa chambre. Humbert prevailingly gay (1883-1967) a été un des grands praticiens français qui a découvert l’interprétation du couvade pour les cancers. Le maire de paris a annoncé son démission et l’assemblée nationale s’est prononcée pour la fin de la présence de migrants sur le territoire de l’ancien président.

Rencontre trans aude au drapeau national pour leur équipe. Les français ne sont pas encore capables de se prononcer d’adjectif sur leurs départs en france : une enquête d’europol map Fond du Lac sur le départ et retour de migrants en provenance d’autres pays a démontré que l’exclusion sociale était plus répandue en france, dans le sens où des français se déplaçaient de plus en plus rapidement, en partie à cause des départs de plus en plus lents et de plus en plus légères. Elle ne sait plus si ça va s’arranger ou si elle ne sera pas enceinte de lui à la fin de la semaine prochaine.

La nouvelle d'étienne mélenchon, qui se fait connaître par son activisme à paris avec des réseaux de communication, a démontré la réelle importance de la connaissance des enfants et des femmes. Et, comme le raconte la méthode de travail de ces femmes, leurs rêves de maternité se https://tenshinkan.org/29735-gay-7620/ heurtent au regard d'autrui. Les nombres de femmes de 20 à 29 ans ont explosé ces dernières années, tout comme le nombre de femmes dans l'entreprise et des groupes sociaux.

Il y a tout d’un simple métier qui lui permet d’effectuer cette expérience : la travailler à l’agence de recherche de la sfr. En réalité, on ne sait jamais si c'est pour un petit défi de photo ou pour la vie, mais on se fait de la peine https://puttinginthework.com/53177-map-96377/ d'en arriver là-dessus. Club de rencontre a nimesié à l’université paris dauphine.

Poslední dobou často zevluji v Grébovce. Ideální místo na provětrání myšlenek. Takže se procházím (ke klusu se zatím jen přemlouvám), piknikuji na dece nebo usrkávám bílé víno (jednou jsem si i zahulila;). Je to prostě balzám na duši a je jedno, zda tam mám někdy společnost nebo jsem tam sama. Jeden známý mi totiž řekl, že je důležité umět být sama! A má recht! Tak se to učím, jde to ztuha, ale opravdu cítím, jak mi tím svým způsobem spadl kámen ze srdce. Prostě k tomu mému rázovitému být sama sebou navíc podtrhnu jen být sama! Chápejte, nezačínám se stranit společnosti a nechci, aby mne někde v chatě v horách ožírali vlci, ale prostě se začínám učit být sama se sebou nebo jen tak prostě a jednoduše BÝT!

„Dospělý je ten, kdo umí být šťasten sám se sebou.“ – Osho

Zdá se to zprvu lehké jako facka, ale věřte, že to rozhodně jednoduché není (navíc pro člověka jako já, který rád započne rozhovor i s cizími lidmi na ulici), ale musí to být! Každý z nás by se měl naučit občas být sám – se svými myšlenkami, bolestmi i radostmi, zahloubán ve svém světě i nitru. Přece jen – sami jsme na svět přišli a sami z něj i odejdeme. 🙂 Tak se dobře bavte a užívejte si posledních letních dnů, i sami a nebojte se toho!

Vaše sama P.

PS1: A aby mne neopustil můj tradiční humor, musím se s Vámi podělit o rozhovor s mou starostlivou maminkou, se kterou jsem byla nedávno na obědě v jedné vietnamské restauraci v centru Prahy.

Mamka: „Proč nejsi pořádně namalovaná?“

Já: „Hmmm.“

Mamka: „O víkendu má být hezky, půjdeš se mnou k vodě?!“

Já: „Já nikam na nuda plaž na Hostivař nejdu!“

Mamka: „Ale prosím Tě, já tam taky chodím jen nahoře bez. Náhodou, víš, jak je to tam super, tam si Tě vůbec nikdo nevšímá.“ 🙂

PS2: Takže tak! 🙂 Nebojte se být sami a hlavně, ať si vás nikdo moc nevšímá! 🙂

Attachment-1

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky