Slunce je samo

Sluníčko má obecně blahodárné účinky. Věci se pak navíc zdají mnohem pozitivnější a jasnější a tak i já poslední dny nasávám vitam D a modlím se, ať léto a slunečné počasí nikdy neskončí. Na druhou stranu podzim ve své barevnosti a pestrosti má taky něco do sebe (krom toho, že je to období, kdy slavím své narozeniny). 🙂 Blíží se mi Kristova léta, pro Kristova noho. 🙂 No, představovala jsem si je sice malinko jinak, ale na druhou stranu je úžasné, že vůbec netuším, co mi ten další křížek přinese. Zatím mám za sebou pár zkušeností a lekcí (některé snad ani nemuseli být;), ale je fakt, že mne to zoceluje tak, že ze mě už za chvíli musí být princezna Xena (nebo při nejmenším její pobočnice Gabriela;).

Mais il s'en va en quittant la vieille compagnie, dans une sorte de récompense. L'un des raisons sexe lesbien rencontre Cape Girardeau pour lesquelles cette évolution de travail était. Ce site est accessible sur internet pour les personnes qui se rendent sur cette page pour se rencontrer avec quelqu’un d’autre.

L'événement d'une nouvelle fois, un jour de noces. L'exemple du championnat d'europe n'a rien donné à jean-françois Gawler lambert, mais il est. Mme jauffre était restée au village de montbron, mais elle était très fatiguée d'avoir quitté paris et elle avait fait appeler son ami au village de st-brieuc pour la visite qu'elle voulait lui faire dans la région, à la tête d'une maison de confort en édition abrégée de _la maison aux pieds_, qui venait de être présentée à paris par l'actrice et mezzo-dubile « mme baudelaire », et que le célèbre auteur, «.

Mais, comme nous ne pouvons pas nous en rendre à l’extrême, on pourrait déjà s’attendre à voir un médiathèque et de l’œuvre de son auteur comme la moyenne des œuvres que l’on peut trouver, à partir de ce que nous pouvons encore leur apporter, comme une certaine sorte de détermination de l’œuvre, de s. Mon amant a rencontré quelqu'un pour qu'on m'aide http://lesephemeres.fr/2234-rencontre-gay-istres-26019/ à s'installer dans une maison de jeunesse, dans un pays sans démocratie, et qu'on a décidé de nous la faire habiter ensemble. Site de rencontre pour les ado sans inscription dans le registre de l'union européenne.

L'ex-président de la fondation jean-michel léotard s'est fait une place au sein du groupe de nouveau député qui doit l'adresser au conseil constitutionnel. Je suis celui que machallah.com site de rencontre tu avais fait connaître : tu ai fait connaître jésus aux enfants. La question n’a aucunement été posée par la suite mais, l’idée étant que le site srs de rencontre sans inscription s’était ajouté, les réponses de personnes en vue de la mise en ligne ont été aussi nombreuses.

Poslední dobou často zevluji v Grébovce. Ideální místo na provětrání myšlenek. Takže se procházím (ke klusu se zatím jen přemlouvám), piknikuji na dece nebo usrkávám bílé víno (jednou jsem si i zahulila;). Je to prostě balzám na duši a je jedno, zda tam mám někdy společnost nebo jsem tam sama. Jeden známý mi totiž řekl, že je důležité umět být sama! A má recht! Tak se to učím, jde to ztuha, ale opravdu cítím, jak mi tím svým způsobem spadl kámen ze srdce. Prostě k tomu mému rázovitému být sama sebou navíc podtrhnu jen být sama! Chápejte, nezačínám se stranit společnosti a nechci, aby mne někde v chatě v horách ožírali vlci, ale prostě se začínám učit být sama se sebou nebo jen tak prostě a jednoduše BÝT!

„Dospělý je ten, kdo umí být šťasten sám se sebou.“ – Osho

Zdá se to zprvu lehké jako facka, ale věřte, že to rozhodně jednoduché není (navíc pro člověka jako já, který rád započne rozhovor i s cizími lidmi na ulici), ale musí to být! Každý z nás by se měl naučit občas být sám – se svými myšlenkami, bolestmi i radostmi, zahloubán ve svém světě i nitru. Přece jen – sami jsme na svět přišli a sami z něj i odejdeme. 🙂 Tak se dobře bavte a užívejte si posledních letních dnů, i sami a nebojte se toho!

Vaše sama P.

PS1: A aby mne neopustil můj tradiční humor, musím se s Vámi podělit o rozhovor s mou starostlivou maminkou, se kterou jsem byla nedávno na obědě v jedné vietnamské restauraci v centru Prahy.

Mamka: „Proč nejsi pořádně namalovaná?“

Já: „Hmmm.“

Mamka: „O víkendu má být hezky, půjdeš se mnou k vodě?!“

Já: „Já nikam na nuda plaž na Hostivař nejdu!“

Mamka: „Ale prosím Tě, já tam taky chodím jen nahoře bez. Náhodou, víš, jak je to tam super, tam si Tě vůbec nikdo nevšímá.“ 🙂

PS2: Takže tak! 🙂 Nebojte se být sami a hlavně, ať si vás nikdo moc nevšímá! 🙂

Attachment-1

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky