Valentýnské tipy

Valentýn se kvapem blíží a ať si kdo chce co chce říká, ať už o nečeském svátku či pouhém marketingovém tahu, oslav lásky není nikdy dost! A je jedno zda zrovna 14. února nebo kdykoliv jindy. Vezměte svůj protějšek za ruku a žijte, slavte, hodujte. Mám pro vás pár tipů, jak si užít romantiky.

Romantická večeře

Láska prochází žaludkem a romantickou večeří kromě anorektiček nepohrdne nikdo. Pokud nechcete celý večer strávit v kuchyni, vyrazte ven. Na Valentýna nabízí řada restaurací pro zamilované páry speciální menu, takže si stačí jen vybrat, kterou kuchyní chcete rozohnit vášeň a vaše chuťové pohárky. Jídlo si můžete nechat naservírovat třeba i na lodi, s živou hudbou během kouzelné plavby po Vltavě od Prague Boats.

Křišťálová večeře

zdroj: prague-boats.cz

Květiny

K romantice prostě kytky patří a neznám žádnou ženu (ať už vám říká cokoliv), která by jimi pohrdla. Květiny můžete přinést sami nebo romantickým gestem zaslat třeba jako překvapení přes kurýra jak to nabízí Kytky od Pepy.

zdroj: kytkyodpepy.cz

Wellness pro 2

Pokud si chcete společně užít trochu víc relaxu a odpočinku, můžete vyrazit na wellness. Ať už jde o romantickou masáž, saunu nebo bazén, nechte se hýčkat a využijte třeba i různé wellness balíčky, které hotely nabízí a sfouknete tak třeba i večeři a noc v útulném hotýlku či pensionu. Vybírat můžete třeba ze sítě Orea Hotels.

person surrounded by white flowers

Kino

Milovníci filmů určitě nepohrdnou nějakým pěkným romantickým filmem v kině. Některá vybraná kina na Valentýna dokonce nabízí projekce osvědčených romanťáren. Žižkovské kino Aero vsadí na starou dobrou klasiku promítáním filmů Hříšný tanec a Osobní strážce, ale ani multiplexy nezůstanou pozadu. Cinemacity připravil VIP Valentýn s drinkem i jídlem v ceně.

Image result for hříšný tanec
zdroj: csfd.cz

Doma je doma

Pokud přece jen dáváte přednost domácí soukromé romantice, nemusíte vyvádět psí kusy a můžete klidně zůstat doma a udělat si hezký večer, který započnete společnou relaxační koupelí třeba s mořskou solí, svíčkami z Manufaktury a dobrým vínem z Alkohol.cz, po které se můžete navzájem namasírovat třeba voňavými tělovými oleji KneippJídlo si objednejte přes aplikaci DameJidlo.cz a pusťte si k tomu nějaký hezký romantický film.

Jak málo stačí ke štěstí, ale nezapomínejte, jak hodně je to důležité pro rozdmýchání jiskřičky vášně, vpuštění motýlů do břicha a užívání si lásky naplno. Se vším všudy.

two wine glasses on tray

Krásného Valentýna a hodně lásky,

Love Always, P.

Inspiraci na valentýnské outfity najdete ve starším příspěvku zde a valentýnské dárky zde.

Jak vlastně vznikl tento svátek  zjistíte zde.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky